Finansowanie

Dotacja fotowoltaika

 

Firma SOLSUM to przede wszystkim gwarancja jakości oraz kompleksowej obsługi inwestycji z zakresu fotowoltaiki oraz nowoczesnego ogrzewania z użyciem pomp ciepła. Zajmujemy się realizacją projektów fotowoltaicznych od podstaw i pomagamy na każdym etapie pozyskiwania dotacji na fotowoltaikę.

Czytaj więcej…

Innowacyjne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie to nasze najmocniejsze strony. Oferujemy jedynie takie inwestycje, co do których mamy pewność, że zwrócą się bardzo szybko. Nasze usługi są kompleksowe – najpierw projektujemy całą instalację fotowoltaiczną, następnie oferujemy profesjonalny montaż, który wykonuje nasz fachowy zespół specjalistów, a na koniec zajmujemy się także serwisem instalacji. Przede wszystkim jednak, jeśli decydujesz się na usługi naszej firmy, możesz liczyć na pozyskanie dotacji na fotowoltaikę z programów unijnych.

Fotowoltaika – dotacje unijne i krajowe

Na bieżąco monitorujemy stan naborów w kraju, aby móc zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązania. Osoby fizyczne mogą ubiegać się nawet o 40% dotacji na fotowoltaikę i 30% na pompy ciepła, w obu przypadkach trzeba jednak dostosować się do wytycznych. Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą firmą w celu wybrania odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej, my przygotowujemy projekt oraz wniosek o dofinansowanie, podpisujemy umowę o dotację na fotowoltaikę i montaż instalacji. Zaufało nam już wielu klientów na terenie całego kraju, a blisko 100% wniosków składanych przez naszą firmę zakończyło się pomyślnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług fotowoltaicznych na naszej stronie internetowej – SOLSUM to gwarancja korzyści i profesjonalizmu.

Pozyskiwanie dofinansowania na fotowoltaikę, pompy ciepła

Kompleksowa obsługa wniosku o dofinansowanie


Zajmujemy się kompleksowym pozyskaniem dotacji na inwestycje w fotowoltaikę z programów unijnych, WFOŚIGW oraz ze środków NFOŚIGW i innych. Na bieżąco monitorujemy stan aktualnych naborów w całej Polsce.

Jeśli jesteś osobą fizyczną tutaj aktualna możliwość dofinansowania na fotowoltaikę, pompy ciepła: kliknij tutaj

Program Czyste Powietrze – dotacje na pompy ciepła: kliknij tutaj

Jeśli jesteś rolnikiem sprawdź możliwości: kliknij tutaj

 

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wymaganej w celu uzyskania dotacji w zakresie:

  • sporządzenia wniosku o dotacje
  • opracowanie biznes planu / studium wykonalności dla inwestycji
  • nadzór nad terminowym przygotowaniem i skompletowaniem wszystkich niezbędnych załączników
  • złożenie kompletu dokumentów do właściwego Organu Udzielającego Dotacji
  • udzielenie odpowiedzi na pytania stawiane przez Organy Udzielające Dotacji

Co nas wyróżnia?


Twórcze podejście – w przypadku energetyki innowacyjność ma duże znacznie, szczególnie w nowej perspektywie finansowej, dlatego dobieramy rozwiązania patrząc długoterminowo i biorąc pod uwagę rzeczywiste wymagania klienta

Stabilna współpraca – kompleksowa obsługa dużego projektu inwestycyjnego trwa więcej niż miesiąc a nasza obsługa to zarówno projektowanie jak i wdrożenie dlatego na każdym z tych etapów udzielamy także wsparcia i doradztwa zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i sektora państwowego

Interdyscyplinarność – nasi specjaliści to ludzie z różnych dziedzin: projektowania, finansów, zarządzania projektami, naukowcy, inżynierowie – po to by móc przejść cały proces inwestycyjny a także przygotować potrzebne opracowania i ekspertyzy.

Stały rozwój – systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów a także jesteśmy otwarci na nową wiedzę i rozwiązania

“Aby osiągnąć sukces, trzeba umiejętnie wykorzystać nawet nieliczne silne strony firmy i szanse w otoczeniu”

Łączymy nowoczesną i innowacyjną technologię z długoletnim doświadczeniem z zakresu fotowoltaiki wraz z pozyskiwaniem środków na inwestycję co pozwala na przyjęcie modelu długookresowego wzrostu.

Grupa ekspercka

W zakresie projektowania, opinii o innowacyjności, decyzji środowiskowych, opracowania wniosków i biznes planów.

Kompleksowa realizacja

Rozpocznij kompleksową współpracę w zakresie pozyskania dofinansowania na Twoją inwestycję

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu napisanie wniosku i pozyskanie dotacji jest znacznie prostsze – oszczędzasz czas i pieniądze

Why choose SOLSUM?

  • Many years of experience in the implementation of photovoltaic projects from design to service
  • Proven company – thousands of customers in Poland have trusted us
  • Only 100% original products that guarantee fast return on investment and high quality of energy yields
  • Comprehensive investment service
  • Area of operation covers the whole of Poland
Click to learn more

Clients about us:

“The work entrusted was carried out in a fully professional manner”

Stanislaw – owner of an 8.58kWp installation, Ludźmierz

“I can recommend SOLSUM as a reliable contractor.”

Grzegorz Skwarka – owner of a home pv installation, Lubuskie province.
We use cookies. 🡫