Pompa ciepła w Małopolsce

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompa ciepła w Małopolsce

 

Każda pompa ciepła w Małopolsce to sposób na ekologiczne pozyskiwanie czystej energii, łączący w sobie oszczędzanie i wygodę obsługi. Ten rodzaj ogrzewania wykorzystuje zmagazynowane na zewnątrz ciepło, które przekazywane jest do wewnętrznego obiegu grzewczego. Możesz zainstalować go zarówno w nowym, jak i modernizowanym domu.

Wygodne oszczędzanie – pompy ciepła Małopolska

Marzy Ci się montaż pompy ciepła, w Małopolsce mieści się Twój dom, ale czujesz, że to zbyt droga inwestycja? Nic bardziej mylnego. Koszt wydajnej pompy powietrze-woda zwróci Ci się w okresie eksploatacji ze znaczną nadwyżką. Zwróć uwagę, że podczas użytkowania nie będziesz musiał martwić się o opłaty za opał i przeglądy systemu grzewczego. Zaoszczędzisz też czas i miejsce – opał musiałbyś gdzieś magazynować, nie wspominając o jego stałym dostarczaniu, np. do pieca.
Część Twojej inwestycji może pokryć rządowy program “Czyste Powietrze”, przewidziany jako wsparcie finansowe dla termomodernizacji domów jednorodzinnych. Pomożemy dopełnić formalności, abyś mógł jeszcze szybciej cieszyć się nowoczesnym ogrzewaniem – możesz odzyskać nawet 90% wkładu!
Użytkowanie Twojej pompy ciepła w Małopolsce będzie niezwykle proste. Już wiesz, że nie musisz poświęcać swojego czasu i pieniędzy na jej obsługę. Twoim jedynym zadaniem będzie kontrolowanie temperatury. Ale uwaga – nie musisz ograniczać się do ogrzewania. Latem Twój system może stać się systemem chłodzącym.

Ekologiczna pompa ciepła – Małopolska

Nie używasz opału, Twoje ogrzewanie zasilane jest energią z powietrza i prądem, ograniczasz więc emisję zanieczyszczeń do atmosfery. To szczególnie ważne w kraju, w którym przekraczane są wszelkie normy dotyczące smogu. Sięgnij po technologię przyczyniającą się do ochrony środowiska – zrobisz coś dobrego nie tylko dla siebie i swojej rodziny, ale i dla otoczenia i całej planety.
Co więcej – jeśli jesteś posiadaczem paneli słonecznych, Twoja pompa będzie jeszcze bardziej wydajna i jeszcze bardziej ekologiczna. Może być bowiem zasilana prądem pozyskanym ze źródła odnawialnego.

SOLSUM – najlepszy prąd pod słońcem

Interesują Cię inne oszczędne rozwiązania do domu poza pompami ciepła? Małopolska to obszar, w którym realizujemy również projekty instalacji fotowoltaicznych, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz profesjonalne szkolenia z zakresu energetyki słonecznej.
Proponujemy Ci:
● usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą, nastawionej na stały rozwój,
● rzetelność potwierdzoną przez opinie klientów oraz zaufanie wielu zleceniodawców w Polsce,
● w 100% oryginalne produkty, zapewniające wydajną pracę urządzeń,
● kompleksową obsługę inwestycji,
● wsparcie w zakresie wnioskowania o dofinansowanie.

 
 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu

Why choose SOLSUM?

  • Many years of experience in the implementation of photovoltaic projects from design to service
  • Proven company – thousands of customers in Poland have trusted us
  • Only 100% original products that guarantee fast return on investment and high quality of energy yields
  • Comprehensive investment service
  • Area of operation covers the whole of Poland
Click to learn more

Clients about us:

“We recommend SOLSUM as a reliable ad credible company”.

Piotr Sroka, Manager of WABCO POLAND, Wroclaw

“The photovoltaic installation was executed in a sound and reliable manner”.

Paweł, Tylmanowa

Partners

We use cookies. 🡫