Pompa ciepła w Oświęcimiu

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompa ciepła w Oświęcimiu

Marzy Ci się domowe ogrzewanie, niewymagające Twojego zaangażowania, a przy okazji ekologiczne i ekonomiczne? Słyszałeś o nowoczesnym rozwiązaniu pobierającym ciepło z otoczenia, którym są pompy ciepła? Oświęcim lub okolice to region, w którym mieszkasz? Skontaktuj się z naszą firmą, która rozwieje Twoje wątpliwości i fachowo zainstaluje wydajne urządzenie.

Korzyści z posiadania pompy ciepła – Oświęcim

Działanie pompy możliwe jest dzięki zużywaniu energii zmagazynowanej na zewnątrz i dostarczaniu jej do obiegu grzewczego wewnątrz budynku. Niewielką część energii potrzebnej do jego funkcjonowania stanowi prąd z sieci elektrycznej. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, system pracuje również w polskich warunkach atmosferycznych – nawet przy minusowych temperaturach. Możesz sięgnąć po niego przy budowie domu lub podczas modernizacji starszego obiektu. Jakie są korzyści tej inwestycji?

Wygoda użytkowania i oszczędności przez cały rok – pompy ciepła Oświęcim

Jak już wspomnieliśmy, Twoja pompa ciepła w Oświęcimiu nie będzie wymagała zbyt wielu działań z Twojej strony. Nie musisz kupować opału ani dostarczać go do pieca. Nie musisz też posiadać dodatkowego miejsca na jego magazynowanie. Ominą Cię koszty przeglądu systemu grzewczego. Dobrze dobrane urządzenia będą pracowały tak wydajnie, że podczas całego okresu eksploatacji nie tylko zwróci się ich cena, ale i przyczyni się do dodatkowego zysku. Obsługa pompy jest łatwa i nowoczesna – możesz nawet ustawić ogrzewanie zdalnie, tak aby wrócić z pracy lub podróży prosto do ciepłego domu. Z kolei latem jest możliwość wykorzystania działania pompy do przyjemnego ochłodzenia pomieszczeń.

Poprawa jakości powietrza – ekologiczne rozwiązanie

Jeśli jesteś zdecydowany na własną pompę ciepła, Oświęcim i jego okolice to tereny, na której ją zamontujemy. Poprawa jakości powietrza to rzecz priorytetowa – poziom zanieczyszczenia w polskich miastach przekracza wszelkie normy. Pompa nie spala paliw kopalnych – nie emituje więc żadnych spalin. Twój dom stanie się jeszcze bardziej ekologiczny, jeśli system ogrzewania połączysz z panelami słonecznymi. Wówczas prąd do obsługi pompy oraz innych urządzeń będziesz pozyskiwał z odnawialnego źródła, pozostając jeszcze bardziej niezależnym od zewnętrznych dostawców.

SOLSUM – doświadczenie i wysoka jakość urządzeń

Celem naszej firmy SOLSUM jest dostarczanie ekologicznych rozwiązań dla domu i firmy – takich, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Klienci cenią nas za rzetelność i solidność. Dysponujemy oryginalnymi produktami, które pozwalają na wydajne i długoterminowe pozyskiwanie energii. Ich montaż jest szybki i nie wymaga skomplikowanych działań.
Inwestycja wydaje Ci się być zbyt droga? Możesz liczyć na naszą pomoc w pozyskiwaniu wsparcia finansowego. Koszty montażu pompy ciepła w Oświęcimiu można obniżyć, korzystając z dotacji.

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Why choose SOLSUM?

  • Many years of experience in the implementation of photovoltaic projects from design to service
  • Proven company – thousands of customers in Poland have trusted us
  • Only 100% original products that guarantee fast return on investment and high quality of energy yields
  • Comprehensive investment service
  • Area of operation covers the whole of Poland
Click to learn more

Clients about us:

“I can recommend SOLSUM as a reliable contractor.”

Grzegorz Skwarka – owner of a home pv installation, Lubuskie province.

“We recommend SOLSUM as a reliable ad credible company”.

Piotr Sroka, Manager of WABCO POLAND, Wroclaw

Partners

We use cookies. 🡫