Pompy ciepła w Chrzanowie

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompy ciepła w Chrzanowie

 

Szukasz ekologicznego rozwiązania, które pozwoli Ci również zaoszczędzić? Pompy ciepła to sposób na nowoczesne ogrzewanie, które można wdrożyć zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Pozyskuje ono ciepło zgromadzone na zewnątrz i dostarcza do urządzenia wewnętrznego. Z otoczenia pobierane jest 75% zapotrzebowania na energię, natomiast tylko 25% pochodzi z sieci elektrycznej. Jeśli interesuje Cię montaż pompy ciepła w Chrzanowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Korzyści płynące z instalacji pomp ciepła w Chrzanowie

Tak jak i w wielu innych przypadkach, klientów najbardziej interesuje oszczędność, jaką mogą uzyskać w ramach inwestycji. W przeciwieństwie do klasycznych źródeł ogrzewania, korzystanie z pomp ciepła nie wiąże się z koniecznością kupowania paliw kopalnych. Ze względu na to, że są to zasoby nieodwracalnie zmniejszające się, ich koszty będą stale rosły. Instalując dobrej jakości pompy ciepła w Chrzanowie lub okolicach, w okresie eksploatacji możesz liczyć na oszczędności dalece przekraczające tę inwestycję. Pompy są też rozwiązaniem wybieranym ze względu na ochronę środowiska. W Polsce występuje zanieczyszczenie przekraczające dopuszczalne normy, zwłaszcza w okresie grzewczym. Wbrew pozorom, nawet zimą możesz doprowadzić do optymalnej temperatury w pomieszczeniach, mocno ograniczając emisję substancji szkodliwych do atmosfery.

Pompy ciepła Chrzanów – technologia

Jeśli natomiast chcesz połączyć dwie technologie – ekonomię z ekologią, możesz też zdecydować się na własną elektrownię słoneczną, czyli panele fotowoltaiczne. Ten duet zadziała jeszcze efektywniej – funkcjonowanie pomp nie będzie wymagało zużycia energii z sieci. Jako firma SOLSUM zajmujemy się również instalacjami fotowoltaicznymi.
Pompy ciepła są także bardzo wygodnym sposobem ogrzewania – i nie tylko! Latem możesz uruchomić tryb chłodzenia, który uprzyjemni czas spędzany w domu. Twoje pompy ciepła w Chorzowie będą niemal zupełnie bezobsługowe, bez konieczności magazynowania opału i zaangażowania użytkownika.

Firma SOLSUM – zapraszamy do kontaktu

Korzystając z usług doświadczonej firmy, możesz liczyć na profesjonalizm i fachowość. Klienci cenią nas za rzetelność, solidność i wiarygodność. Pracujemy na urządzeniach sprawdzonych – wyjątkowo cichych i wydajnych. Ich struktura pozwala na szybki i sprawny montaż, bez konieczności wykonywania odwiertów i innych czasochłonnych zabiegów.
Możesz liczyć na nas również w kwestii wyboru sposobu finansowania. Załatwiamy formalności związane z uzyskaniem dotacji lub preferowanego kredytu. Forma finansowania, o jaką możesz się starać, to np. program “Czyste Powietrze”, który uwzględnia termomodernizację domów jednorodzinnych. Dofinansowanie sprawi, że inwestycja zwróci się jeszcze szybciej!

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Nowym Targu
Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Why choose SOLSUM?

  • Many years of experience in the implementation of photovoltaic projects from design to service
  • Proven company – thousands of customers in Poland have trusted us
  • Only 100% original products that guarantee fast return on investment and high quality of energy yields
  • Comprehensive investment service
  • Area of operation covers the whole of Poland
Click to learn more

Clients about us:

“The photovoltaic installation was executed in a sound and reliable manner”.

Paweł, Tylmanowa

“I can recommend SOLSUM as a reliable contractor.”

Grzegorz Skwarka – owner of a home pv installation, Lubuskie province.

Partners

We use cookies. 🡫