Pompy ciepła w Nowym Targu

Oszczędne i ekologiczne ogrzewanie

Pompy ciepła w Nowym Targu

 

Nowoczesne rozwiązania umożliwiają pozyskiwanie w swoim domu ekologicznej i ekonomicznej energii. Poza popularną w ostatnim czasie fotowoltaiką, nasza firma oferuje Ci założenie wygodnej i oszczędnej pompy ciepła. Nowy Targ to jedno z miast, w których świadczymy usługi. Na swoim koncie mamy już ponad 1000 realizacji na terenie całej Polski. Sprawdź, dlaczego warto!

Dlaczego warto założyć pompę ciepła?

Pompa ciepła powietrze-woda to urządzenie, które przyczynia się do ochrony środowiska i ma wysoki potencjał oszczędnościowy. Możesz zastosować ją w nowym lub modernizowanym budynku.

Przyszłościowo i ekonomicznie

Wszyscy lubimy oszczędności. Jednorazowa inwestycja zwróci się w trakcie użytkowania, a jeszcze na niej zyskasz. Pompa dostarcza ciepło zmagazynowane w otoczeniu zewnętrznym. Przekazywane jest do obiegu grzewczego, stanowiąc aż 75% zapotrzebowania na energię. Reszta pokrywana jest przez prąd z sieci elektrycznej. Jeśli natomiast posiadasz lub planujesz montaż paneli słonecznych, możliwe jest połączenie tych dwóch rozwiązań bez konieczności dodatkowego opłacania prądu.

Ciepło i komfort bez Twojego zaangażowania

Pompy ciepła w Nowym Targu mogą pracować bezobsługowo – Twoim zadaniem będzie jedynie kontrolowanie temperatury. Nie musisz magazynować opału ani wydawać pieniędzy na przegląd systemów grzewczych. Olej opałowy, drewno, pelet? Nie potrzebujesz tego! Co więcej – latem możesz wykorzystać swoją pompę do ochłodzenia pomieszczeń!

Rozwiązanie przyjazne środowisku

Skoro pompa ciepła nie wymaga zastosowania paliw – nie emituje spalin. Jeśli dodatkowo będziesz pozyskiwać prąd z paneli słonecznych, Twój dom stanie się bardzo ekologiczny. W ten sposób wykorzystujesz odnawialne źródła energii, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza – dla siebie i innych.

Profesjonalny montaż pomp ciepła – Nowy Targ

Choć od wielu lat specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych, wdrażamy również inne ekologiczne rozwiązania, zyskując coraz większe zaufanie klientów. Pompa ciepła to sposób na wygodne, przyjazne i oszczędne ogrzewanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, to prosimy o kontakt.
Dysponujemy oryginalnymi produktami, które pozwalają na uzyskanie szybkiego zwrotu z inwestycji i wydajności pracy. Wybieramy technologie spełniające najwyższe standardy. Nasze sprzęty są ciche i szybkie w montażu. Pamiętaj też, że na niektóre inwestycje z zakresu termomodernizacji można uzyskać dofinansowanie. Pomożemy i w tym! Zajmiemy się formalnościami, abyś jak najszybciej mógł zacząć cieszyć się nowoczesnym ogrzewaniem swojego domu.

 
 Nasza oferta obejmuje m.in.:

Pompy ciepła w Krakowie
Pompy ciepła w Chrzanowie
Pompy ciepła w Zakopanem
Pompy ciepła w Tarnowie
Pompy ciepła w Oświęcimiu
Pompy ciepła w Nowym Sączu
Pompy ciepła w Małopolsce

Why choose SOLSUM?

  • Many years of experience in the implementation of photovoltaic projects from design to service
  • Proven company – thousands of customers in Poland have trusted us
  • Only 100% original products that guarantee fast return on investment and high quality of energy yields
  • Comprehensive investment service
  • Area of operation covers the whole of Poland
Click to learn more

Clients about us:

“The photovoltaic installation was executed in a sound and reliable manner”.

Paweł, Tylmanowa

“The work entrusted was carried out in a fully professional manner”

Stanislaw – owner of an 8.58kWp installation, Ludźmierz

Partners

We use cookies. 🡫